bornova escort

Elibollar Sigorta Aracılık Hizmetleri

galeri

Acente Hakkında

1995 yılında Ankara Sincan ilçesinde kurulan Elibollar Sigorta 20 yıllık acentelik süresince tüm branşlarda faaliyet gösteren bağlı bulunduğu sigorta şirketlerinin en iyi acenteleri arasında olmayı başarmıştır. 5.000 kişiyi aşmış müşteri profili ile poliçe üretimi ve hasar yönetimini en doğru bir biçimde yönetmektedir.

Çalıştığımız Sigorta şirketlerinin gerek lokal gerekse Tüm Türkiye başarılarında ciddi katkısı bulunan bir şirket olma özelliğini taşımaktadır. Güvene dayanan bir ticari anlayışa sahip, memnuniyet ilkesine bağlı bir çalışma prensibi olan Elibollar Sigorta profesyonel ekibi ile tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Gelişen sigortacılık sektöründe; talep ve ihtiyaçlarınıza uygun, yenilikçi ve çözüm odaklı faaliyet göstererek; sizlere sunduğumuz satış ve satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle değer verdikleriniz artık güvencemiz altında….

Bir aile şirketi olan Elibollar Sigorta ikinci kuşak aile üyesi ile yeni nesil sigortacılıkta, bambaşka bir anlayışla tüm risklere karşı zengin ürün yelpazemizle, sizlere hizmet vermektedir.

Elibollar Sigorta olarak 2013 yılında Bireysel Emeklilik Sisteminin önemi üzerine lisans alarak bu alanda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Elibollar Sigorta yeni nesil sigortacılık anlayışı ile müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını tek acente aracılığı ile karşılamasını sağlamıştır. Çalışmış olduğumuz köklü ve piyasa bilinirliği yüksek olan sigorta şirketleri ile siz değerli müşterilerimize zengin ürün yelpazesi ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bizleri daha yakından tanımanız için sizleri ofislerimizde çay içmeye bekleriz

Acente Bilgileri

  • AdresTandoğan Mah. Şehit Mehmet Metin Sok. No: 3/C Sincan / Ankara
  • Telefon312 270 69 69

Firma Konumu

Paylaş