• : 0530 495 00 84
Can Sigorta Aracılık Hizmetleri - Çankaya, Ankara

Acente Hakkında

Şirketimiz, Sigortacılık sektörüne 1989 yılında başlayan Z. Kemal GAZİOĞLU tarafından 04.01.1994 yılında Ankara’da kurulmuştur.Sektördeki değişimleri yakından takip eden şirketimiz Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik branşlarının yanı sıra Sağlık Sigortaları ve Bireysel Emeklilik branşlarında da önemli hizmetlere imza atmıştır.

AXA Sigorta A.Ş.-Groupama Sigorta A.Ş.-MAPFRE GENEL Sigorta A.Ş.-NN HAYAT Emeklilik A.Ş. ve ERGO SİGORTA A.Ş.’nin Acenteliklerine sahip olan şirketimiz piyasa koşullarına bağlı olarak diğer firmaların Acenteliklerine de sahip olma potansiyeline sahiptir. 

GÜCÜMÜZÜ SİZDEN ALDIK

Sizin İçin Çalışıyoruz

Müşteri odaklı çalışan Şirketimizin birinci hedefi Müşterilerimize “koşulsuz hizmet memnuniyet” i yaşatmaktır. Bu ilke ile yoluna devam eden şirketimiz 2006 yılında bir ilk’e imza atarak T.S.E. tarafından Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi’ne layık görülmüştür. Bu belgeyi alan ilk Acente unvanına sahip olmamız, üzerimizdeki sorumluluğun da ne denli büyük olduğunun göstergesidir.

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada hizmet kalitemizin artarak devam etmesiyle sizlere en iyi hizmeti verme konusunda gayretli çalışma içerisinde olacağımızı taahhüt eder, bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Acente Resimleri

Acente Videoları

Firma İlan & Ürünler

Acente Henüz İlan Eklememiş.
Acente Henüz İlan Eklememiş.

Acente Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Uğur Mumcu Cd. N :35 G.O.P

Ankara / Çankaya

Mesaj Formu

QR Code